Apartmány Medvědín

Projekty silno i slaboproudu, MaR i EPS. Pracovali jsme na všech fázích - projektu pro stavební povolení , dokumentaci pro výběr dodavatele  a připravili jsme i prováděcí dokumentaci.  

Krkonoše, Špindlerův Mlýn, Medvědín. Stačí zmínit tato místa a víte, kde hledat. Právě zde, na úpatí hory  Medvědín asi 20m od lanovky jsou realizovány stylové horské apartmány "Apartmány Medvědín."

Komplex v nezaměnitelném architektonickém stylu, s typickými prvky pro tamní prostředí, nabízí jednopokojové až čtyřpokojové apartmány s překrásnými výhledy na krkonošské hřebeny, sjezdovky Medvědín a Svatý Petr. Apartmány jsou umístěny v třípodlažních budovách. Ke každému apartmánu je určeno jedno parkovací stání a sklep v suterénu. Sluneční terasy budou vybízet k venkovnímu posezení a relaxaci. Architektonické řešení objektů klade zejména důraz na funkčnost interiérů a vysoký realizační standard. Maximální pohodlí zajistí hlavní recepce umístěna ve společných částech budovy. V rámci komplexu je vybudováno sportovní hřiště a dětské hřiště.


Fotografie reference