Rezidence Santinka, Praha

Připravovali jsme dokumentaci pro stavební povolení, prováděcí dokumentaci pro oblast silnoproudu, slaboproudu i MAR. Pokračovali jsme i prováděním stavebního dozoru.

 

Rezidence Na Santince je developerský projekt společnosti P.H.A. a.s., situovaný do atraktivní části Prahy 6 Dejvic v blízkosti nové fakulty architektury ČVUT. Výlučnost projektu je dána nejen velmi ceněnou lokalitou, ale i netradičním půdorysným řešením s prosklenou atriovou halou. Luxusnímu charakteru domu odpovídá i vysoký standard vybavení v podobě vícepodlažních podzemních garáží či exkluzivního materiálového pojetí exteriéru a interieru domu.

 Ten tvoří 6 nadzemních a 3 podzemní podlaží. V nadzemní části je umístěno celkem 25 bytů se dvěma komerčními jednotkami přístupnými z loubí lemujícího uliční fasády domu. Zcela výjimečnými jsou pak dvě nejvyšší podlaží, kde díky jejich odsazení od fasády vznikly rozsáhlé terasy s unikátním výhledem na historickou část Prahy 6 a Hanspaulku.

 Dokončený projekt byl v říjnu 2013 oceněn regionální Cenou architektů a Cenou veřejnosti v soutěži Realitní projekt roku 2013.

 

 

Fotografie reference